• Головна
  • 14 мільйонів гривень екологічного податку спрямували підприємства Хмельниччини на відновлення довкілля
19:06, 23 квітня 2020 р.

14 мільйонів гривень екологічного податку спрямували підприємства Хмельниччини на відновлення довкілля

З початку 2020 року за забруднення навколишнього середовища суб’єкти господарської діяльності Хмельницької області впродовж трьох місяців 2020 року перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 14 мільйонів гривень екологічного податку.

Згідно розподілу коштів із загальної суми надходжень до державного бюджету спрямовано 9,3 мільйона гривень екоподатку, до місцевих бюджетів краю надійшло понад 4,3 мільйона гривень екологічного податку.Індикативне завдання виконано на 133 відсотки, таким чином бюджет додатково отримав 2,3 мільйона гривень.Що стосується суб‘єктів господарювання, то на сьогодні в області платниками екологічного податку є понад дві тисячі юридичних та фізичних осіб.

Сплата екологічного податку такими суб‘єктами господарювання є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів. Відповідно ресурсні платежі в Україні окрім того, що є одним із сегментів дохідної частини бюджетів, використовуються у подальшому для здійснення державою природоохоронної та ресурсовідтворювальної діяльності.«Приємно, що платники Хмельниччини, розуміючи важливість екологічної безпеки, своєчасно та в повному обсязі спрямовують передбачені законом кошти до бюджетів. Саме сплачений екологічний податок – це основне джерело фінансування програм з охорони довкілля. Турбота про навколишнє середовище, відповідно належне фінансування заходів природоохоронного характеру з бюджету – показник рівня розвитку суспільства», - наголошує в.о. начальника ГУ ДПС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.Також нагадуємо, що порядок визначення об’єкта оподаткування, нарахування та сплати екологічного податку визначено розділом VIII Податкового кодексу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологія #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...