Реклама
13:56, 22 квітня 2020 р.

ABS пластик для 3D принтера

Реклама

ABS пластик являє собою сополімер акрилонитрил-бутадієн-стирол. Це, поряд з PLA, один з матеріалів, найбільш часто використовуваних в технології FFF. Що варто знати про нього?

Велику популярність abs пластик plexiwire має задяки високим механічним властивостям. Його використовують в промисловості і у виробництві всіх видів корпусів, кнопок, ручок і багато чого іншого. Ми знаходимо його всюди: від меблів і труб, до елементів автомобілів, електроніки, пральних машин і невеликих кухонних приладів. Конструктор LEGO є найбільш часто згадуваним прикладом використання ABS. 3D-друк з використанням цього матеріалу є гарантією якості виробництва при збереженні належних принципів роботи.

Інформація про продукт:

  • Високий ступінь жорсткості і глянсовості, середня ударостійкість;
  • Добре обробляється після друку;
  • Основне застосування: концептуальне моделювання в будівельній, електротехнічній та автомобільній промисловості.

Серед властивостей, що стоять за популярністю цього термопласта - його твердість, ударостійкість і стійкість до стирання, а також гарна переносимість високих температур - він зберігає свої властивості в діапазоні температур від -20 до 80 градусів (а деякі виробники ниток навіть пишуть при 98 градусах ).

АБС-нитки – що потрібно мати на увазі?

Практично кожен 3D-принтер сьогодні технологічно підготовлений для роботи з нитками ABS. Висока механічна міцність з оптимальною еластичністю і стійкістю до ударів, а також досить висока температура плавлення висуває ABS пластик на передові позиції в сучасному світі.

Незважаючи на свою популярність, це досить вимогливий матеріал. Джерелом проблем в 3D-друку є висока усадка матеріалу - в кілька разів більше, ніж у випадку з PLA. Швидке охолодження роздруківки призведе до її розтріскування і «скручування» на столі. Тому настійно рекомендується використовувати закриту нагрівальну камеру і робочий стіл з підігрівом.

Цей матеріал можна шліфувати, а також розгладжувати розчинником - завдяки тому, що АБС розчиняється в ацетоні, можна згладити його поверхню. Метод, при правильному використанні, дозволяє отримати гладкі поверхні без видимихшарів.

Це хороший матеріал для виготовлення невеликих моделей, які повинні бути довговічними – як, наприклад, різні механічні деталі. Нитки з АБС найбільш популярні в 3D-друку. Асортимент кожного великого виробника матеріалів для 3D принтера повинен містити різні кольори АБС-дроту, утворюючи, по крайней мере, базову гаму кольорів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...