• Головна
  • Навчальний рік хмельницькі школярі завершать дистанційно
16:12, 28 квітня 2020 р.

Навчальний рік хмельницькі школярі завершать дистанційно

Для хмельницьких школярів навчальний рік закінчиться 29 травня і цього навчального року учні уже не повернуться до шкільних аудиторій.

Завершення навчального року відбудеться дистанційно. Виключення становлять лише одинадцятикласники, у яких попереду зовнішнє незалежне оцінювання знань. ЗНО для одинадцятикласників буде проведено – формат не зміниться, а от дати поки невідомі і залежатимуть від тривалості карантину. Для учнів четвертих та дев’ятих класів державну підсумкову атестацію відмінено.

Учням 1-10 класів до 29 травня мають бути виставлені річні оцінки. Підсумкові оцінки за ІІ семестр будуть виставляти з урахуванням результатів поточного, тематичного оцінювання, отриманих учнями під час дистанційного навчання та до його початку.

Свідоцтва досягнень, табелі навчальних досягнень школярі отримають електронною поштою. У друкованому ж варіанті — на початку наступного навчального року.

Учні 9-го класу отримають свідоцтва про здобуття базової середньої освіти та додатки до них з дотриманням протиепідемічних вимог до 15 червня поточного року.

Врахувавши рекомендації Міністерства освіти і науки України, Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради було розроблено заходи і рекомендовано керівникам закладів загальної середньої освіти завершити навчальний рік 29 травня. Останніх дзвоників у школах не буде.

У Департаменті освіти та науки запевнили, що до наступного класу переведуть усіх без винятку учнів, а на початку нового навчального року вчителі допоможуть школярам наздогнати матеріал.

Батьки майбутніх дошкільнят повинні стежити за електронною чергою і, побачивши, що навпроти прізвища дитини з’явився статус «допущено до зарахування», мають зателефонувати до обраного дитячого садочка та повідомити керівництво, що вони планують відвідувати саме цей заклад дошкільної освіти. Відкриття дитячих садочків залежить від епідеміологічної ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Шкільне життя - це бурхливе море, в якому зустрічаються юність, жага до знань та розкриття життєвих таємниць. Шкільні роки — це свята, подорожі, дружба й перше кохання. У школі ми вчимося дружити, прощати, бути милосердними, а це так важливо в наш час. Крім знань, зі школи ми винесемо найцінніше — вміння бути людиною. Знання — це мудрість.
Оголошення
live comments feed...