• Головна
  • Для роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном представники бізнесу Хмельниччини отримали понад 6 тисяч ліцензій
08:59, 1 травня 2020 р.

Для роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном представники бізнесу Хмельниччини отримали понад 6 тисяч ліцензій

Наразі на території Хмельницькій області на обліку перебуває 2575 платників акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, якими отримано 6443 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Діяльність із торгівлі пальним здійснює 70 суб’єктів господарювання, яким видано 268 ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним, а також 808 суб’єктів господарювання, яким видано 961 ліцензій на право зберігання пального. Оптову торгівлю пальним здійснює 35 суб’єктів господарювання, якими отримано 14 ліцензій на оптову торгівлю пальним за наявності місць оптової торгівлі та 23 ліцензії за відсутності місць оптової торгівлі пальним.Завдяки вжитим заходам до місцевого бюджету від ліцензування оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним у першому кварталі поточного року надійшло понад 6 мільйонів гривень, що на 1 мільйон гривень більше відповідного періоду минулого року.

Темп росту склав 120,7 відсотка, індикатив ДПС України забезпечено на 124,6 відсотка.До місцевого бюджету надходження акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами склали понад 34 мільйони гривень. Виконання доведеного індикативного показника ДПС України забезпечено на 101 відсотка, тобто з плюсом понад 300 тисяч гривень, при темпах росту 106,7 відсотка.

В умовах карантинних заходів фахівці податкової служби активно працюють у дистанційному форматі з представниками бізнес-спільноти щодо роз‘яснення механізму отримання відповідних ліцензій та забезпечують комунікацію шляхом отримання заяв на право реалізації підакцизної продукції через поштові скриньки, або рекомендованими листами, надісланими на адресу ГУ ДПС у Хмельницькій області: 29000, м.Хмельницький, вул. Пилипчука, 17.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дпс #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...