• Головна
  • Сучасний цифровий навчально-науковий центр запрацював у Хмельницькому національному університеті
11:53, 6 травня 2020 р.

Сучасний цифровий навчально-науковий центр запрацював у Хмельницькому національному університеті

Сучасний цифровий навчально-науковий центр запрацював у Хмельницькому національному університеті

В ХНУ було відкрито цифровий навчально-науковий центр. В зв’язку із карантинними заходами, презентували центр дистанційно - через відеоконференцію.

«Дякую компанії Siemens за такий важливий і дуже приємний подарунок для міста і ХНУ, дякую також за взаємовигідну і соціально-відповідальну співпрацю. Ще ми приблизно півроку тому ми підписували Меморандум, а сьогодні маємо результат. Вітаю також викладачів і студентів ХНУ з новою лабораторією.

Ми добре знаємо, що великий відтік талановитих студентів маємо також і через відсутність сучасних умов для навчання. Ми можемо мати найкращих в світі педагогів, але без високотехнологічних лабораторій і обладнання вони не виростять професіонала, що конкуруватиме на світовому рівні.

Переконаний, що криза, яку маємо зараз, таки відкриє нові можливості. Конкуренція між державами, містами, людьми збільшиться. Без справжньої діджиталізації ми залишимося на задвірках. Дякую, що даєте можливість ХНУ виховувати справжніх професіоналів, які розвиватимуть своє місто», - зазначив міський голова Олександр Симчишин.

В лабораторії встановлене унікальне програмне забезпечення, що дозволить студентам створювати цифрових двійників.

Технологія цифрового моделювання значно прискорює процеси проектування підприємства, монтажу і пусконалагодження, а також розробки продукції і планування виробництва. Безліч виробів можна піддати порівняльного аналізу, випробувань та оцінки у віртуальному середовищі.

Основою при розробці стендів була ідея створення мехатронної моделі виробництва: студенти і майбутні інженери зможуть не тільки будувати цифрові віртуальні прототипи, але й працювати з масштабними моделями. Тому в лабораторії встановлено справжні конвеєри, маніпулятори, термотунелі, спеціальні осередки зважування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...