Реклама
15:18, 2 травня 2020 р.

Коли звернутися до невролога?

Реклама

Хоча нервова система впливає на всі функції нашого організму, ми не можемо приписувати їй «провину» за будь-які порушення в її функціонуванні. Багато людей не знають, з якими симптомами звернутися до невролога. Нижче ми ознайомимо вас з найважливішими недугами, які лікує невролог на сайті aksimed.ua/uk, розділивши їх серйозність та терміновість.

Випадки, які вимагають негайного звернення до лікарні

Важливою сферою роботи невролога є захворювання та розлади мозку. Наслідки нехтування ними можуть бути трагічними, а успіх лікування визначається часом його початку. Тому в таких випадках необхідно викликати швидку допомогу або доставити пацієнта до лікарні. Йдеться насамперед про раптову появу розладів нервової системи, таких як повна втрата свідомості, що перешкоджає контакту з хворою людиною, раптове виникнення галюцинацій та марення, раптовий парез кінцівки чи обличчя, раптові розлади чутливості (наприклад, зору та слуху), раптовий сильний головний біль, порушення рівноваги. Ви також повинні терміново їхати до лікарні у випадку травми голови.

Випадки, що вимагають термінової неврологічної консультації

Неврологічні скарги, які не виникають через травму голови або не мають невідкладного характеру, зазвичай не потребують негайного стаціонарного лікування. Однак це не означає, що ви можете затримати візит до лікаря та почекати кілька місяців, перш ніж вирушати на консультацію. Серйозні випадки, що вимагають термінової неврологічної консультації, включають симптоми, описані раніше, але швидко прогресують. Це такі проблеми, пов’язані з функціонуванням мозку, як швидке погіршення пам’яті, орієнтації та здатності до мислення. Ви також повинні турбуватися про неодноразову втрату свідомості; порушення свідомості, пов’язане з появою галюцинацій та марення (за відсутності підозр на психічні захворювання); розлади чутливості; м’язова слабкість; посилюється головний біль; однобічний біль на обличчі; сильний біль у кінцівках або шиї, спині та попереку. Якщо описані вище симптоми швидко погіршуються, не відкладайте візит до лікаря!

Випадки, що не потребують термінового лікування

Деякі неврологічні стани не потребують негайної допомоги. До них належать пароксизмальні повторювані головні болі, які не викликані травмою голови; тремтячі руки; пароксизмальні розлади чутливості та рівноваги, що виникають час від часу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...