• Головна
  • Обмін валюти в банку або в традиційному обміннику?
Реклама
13:59, 13 травня 2020 р.

Обмін валюти в банку або в традиційному обміннику?

Реклама

Давайте розберемося, чим відрізняється обмін валют вінниця в банку від обміну валют в традиційному обмінному пункті вінниця. Всупереч розхожій думці, це не зовсім тривіальне питання. Ясно одне: в більшості випадків вигідніше провести обмін валют в традиційному обміннику, ніж безпосередньо в банку. Чому так відбувається?

Хочете дізнатися курс валют у Вінниці, не виходячи з дому? Таку можливість вам пропонує обмінка вінниця. На сайті обмінки ви завжди можете ознайомитися з актуальним курс валют у вінниці!

Чи варто обмінювати валюту в банку?

У кожному великому банку України ви без зусиль можете обміняти валюту. Однак не завжди варто це робити. Якщо, наприклад, ви будете розплачуватися кредитною карткою за кордоном в магазині або ресторані, то практично завжди банк буде конвертувати гривні, накопичені на рахунку в іноземну валюту за невигідним для вас курсом валют вінниця. Тому краще заздалегідь відкрити валютний рахунок із запасом іноземних грошей або валютну карту, яка дозволить проводити обмін за більш сприятливим для вас курсом.

Валюту можна також обміняти заздалегідь в банку. Установи банків мають певні ресурси найбільш популярних валют, таких як USD, GBP, CHF або EUR.

Порівняння обміну в банку і в традиційному обмінному пункті

Як вже було сказано, пропозиція обміну валют в банках дуже широким. У більшості випадків обмін грошей в банку буде набагато менш вигідним, ніж обмін в стаціонарному обмінному пункті.

Здійснення обміну в традиційному обміннику буде Вам коштує на порядок дешевше, ніж в банку. Спред в банку на основних валютах досягає більше 40 центів, в той час як в Обмінці знаходиться завжди в межах до 3 копійок. Простіше кажучи, за кожні куплені Євро в банку ви заплатите близько 20 центів, а в купецькій приблизно 1,5 копійки.

Ще дешевше Ви можете купити валюту в онлайн обміннику, але це не означає, що завжди потрібно користуватися послугами обмінників в Інтернеті. Якщо ви плануєте обмінювати дуже невеликої суми, то може бути реєстрація в онлайн обміннику не буде раціональним рішенням.

Способи обміну грошей в банку

Банки надають своїм клієнтам різноманітні способи обміну валюти. Те, за яким курсом вам вдасться обміняти гроші, залежить від ситуації і вибору способу обміну в даному банку. Але в цілому можна сказати, що здійснюючи обмін валюти в банку, вам не потрібно навіть замислюватися про вибір способу обміну, банк вибере його сам і він не завжди буде для вас сприятливим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...