• Головна
  • Як не переплачувати, обмінюючи валюту?
Реклама
14:10, 13 травня 2020 р.

Як не переплачувати, обмінюючи валюту?

Реклама

Незважаючи на розвиток електронних платежів, під час туристичних поїздок готівка все ще стане в нагоді. Давайте розберемося, як здійснювати обмін валют миколаїв і не переплачувати при цьому.

Відвідавши сайт Обмінки, ви зможете не тільки ознайомитися з актуальним курсом долара чорний ринок миколаїв, які пропонує своїм клієнтам обмінка миколаїв, а й забронювати влаштовує вас курс валют на годину!

Почнемо з валютної абетки, з якої багато клієнтів як і раніше мають проблеми. На табло курсів валют ви можете побачити два стовпці, позначені як "покупка" і "продаж". Ці назви можуть ввести в оману, тому що абсолютно незрозуміло, хто купує і хто продає. Тим часом, наприклад, в англійській мові функціонують записи "we buy"(купувати) і "we sell" (продавати). У зв'язку кожна людина, що здійснює обмін валют, повинна запам'ятати, що "покупка" відноситься до обмінника, тобто обмінний пункт купує валюту за нижчим курсом валют на сьогодні миколаїв. Аналогічно йде справа з "продажем" - обмінний пункт продасть вам валюту за більш високим курсом, який пропонуєчорний ринок валют миколаїв.

Іншими словами - якщо ми хочемо купити валюту, то при відвідуванні обмінного пункту вас повинна цікавити колонка "продаж". Якщо ви хочете продати валюту, то вас повинна цікавити колонка "покупка". Наведені вище міркування можна вивести також з самих курсів - обмінний пункт скуповує валюту за нижчим курсом, ніж курс, за яким він її продає, інакше його бізнес буде позбавлений сенсу.

Полювання на туристів

Таблиці курсів валют найчастіше розміщуються перед обмінником і в середині. Звертайте увагу на схожість курсів, зазначених в обох таблицях. Якщо курси валют розрізняються, то у вашій голові повинна спалахнути сигнальна лампа. Зазвичай в лівій таблиці відображаються курси покупки, а праворуч - продажів. Трапляється, однак, що деякі пункти обміну валют відмовляються від традиційного запису, ймовірно, розраховуючи на залучення клієнтів. Це не зовсім чесно, тому варто обходити такі пункти обміну валют стороною.

Обмінка в Миколаїві завжди виконує обмін валют на чесних умовах і за привабливими курсами. Ви можете переконається в цьому самі, відвідавши один з її стаціонарних пунктів в місті Миколаїв. Адресу найближчого до вас пункту ви можете дізнатися на сайті обмінки в Інтернеті. Також тут ви можете забронювати привабливий курс на деякий час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...