
18:44, 17 травня 2020 р.
Хмельничани вшанували пам’ять жертв політичних репресій

Щорічно, у третю неділю травня, в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій. Традиційно в цей день до пам’ятника «Ангел скорботи» лягли квіти, як згадка про мільйони наших співвітчизників, які стали жертвами тоталітарного режиму та були знищені каральною системою.
Протягом 1937 – 1938 років тоталітарною системою були знищені, стали в'язнями ГУЛАГу, були позбавлені батьківського дому і вислані на чужину мільйони українців.
Терор носив цілеспрямований, організований характер та вразив практично всі верстви української нації – інтелігенцію, військовиків, політиків, церковнослужителів, діячів культури та мистецтва, селян. Репресіям підлягав кожен, запідозрений у найтяжчому зі злочинів - любові до України.
Лише у Хмельницькій області понад 120 тисяч осіб стали жертвами політичних репресій, 53 тисячі з них – розстріляні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Реєстрація у столиці: що потрібно знати новоприбулим
Новини компаній
09:30
Вчора
У Хмельницькому відкрився магічний "Парк Легенд"
Новини компаній
11:00
14 травня
Як отримати ID-карту у столиці: особистий досвід та поради
Новини компаній
11:24
12 травня
ТОП новини
Оголошення
12:38, 7 травня
16:48, 12 травня
18:57, Вчора
3
live comments feed...