У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
Вчора
В Україні медики продовжують заражатися коронавірусів: днями небезпечне захворювання виявлено в однієї з медсестер перинатального центру в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області.
Через це відділення перинатального центру відправлено на ізоляцію, повідомив у своєму Facebook мер міста Михайло Сімашкевич.
«Сьогодні увага мобільних медичних бригад зосереджено і на перинатальному центрі. Вчора, нагадаю, коронавірус був виявлений в молодшої медичної сестри пологового », - вказав градоначальник.

