
11:41, 19 травня 2020 р.
Борги хмельничан перед УМК сягнули 15 мільйонів гривень

У Хмельницькому різко впав рівень розрахунків за комірне.
Відколи почався карантин, борги містян перед комунальними та приватними управляючими компаніями зросли на 30% і сягнули 15 мільйонів гривень. Якщо так піде далі, управителі не зможуть вчасно платити за роботу ліфтів та освітлення дворів.
Не вистачатиме грошей на ремонти в під’їздах та обслуговування мереж. Наразі УМК увімкнули режим економії – вони перейшли на 4-денний робочий тиждень і відмовилися від послуг підрядників. А щоб заохотити хмельничан сплатити за отримані послуги — запровадили “каси на колесах”.






Нагадуємо хмельничанам, що сплатити за послуги можна й онлайн:
https://www.portmone.com.ua/r3/uk/?gclid=EAIaIQobChMIuvTTt7Gz6QIVxVQYCh1aYwveEAAYASAAEgIJEfD_BwE
https://www.ipay.ua/ua?gclid=EAIaIQobChMIvOajxLGz6QIVRc-yCh3_9gl1EAAYASAAEgKMLfD_BwE
Докладніше – у сюжеті МТРК «Місто».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
21:51
23 червня
ТОП новини
Оголошення
12:40, Сьогодні
16
12:40, Сьогодні
17
12:59, 21 червня
15:13, 22 червня