
19:38, 20 травня 2020 р.
«Здай кров — врятуй життя!»: На Хмельниччині поліцейські долучилися до всеукраїнської акції

Загалом правоохоронці здали понад 15 літрів крові і сподіваються, що це допоможе комусь врятувати життя.
Чотири десятки поліцейських, а також медсестри і начальник територіального медичного об’єднання МВС по Хмельницькій області Андрій Якимчук долучилися до всеукраїнської акції «Здай кров — врятуй життя!» та стали донорами крові для місцевого банку крові.
У зв’язку із карантинними обмеженнями у медичних закладах області почав формуватися дефіцит донорської крові — комусь з постійних донорів стало проблематично добиратися до лікарні за відсутності громадського транспорту, а хтось змушений перебувати на самоізоляції. При цьому потреби хворих у препараті не зменшилися. Тож працівники поліції проявили ініціативу та погодилися стати донорами.
Сектор комунікації поліції Хмельницької області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
Вчора
09:48
24 червня
21:51
23 червня
ТОП новини
Оголошення
12:39, Вчора
7
15:13, 22 червня
36
12:14, 19 червня
15:22, 22 червня