• Головна
  • Грошові виплати ФОПам на дітей: Поради та адреси для хмельничан
F.A.Q.
19:55, 20 травня 2020 р.

Грошові виплати ФОПам на дітей: Поради та адреси для хмельничан

F.A.Q.
Грошові виплати ФОПам на дітей: Поради та адреси для хмельничан

Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради продовжує виплачувати допомогу на дітей до 10 років фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

«У травні цього року з заявами для призначення допомоги на дітей ФОП звернулося 876 осіб, в тому числі в електронному вигляді - 626 осіб. Очікуємо, що за цим видом допомоги звернеться до 3000 хмельничан, – зазначила заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Євгенія Мельничук. – Допомога призначається, з місяця звернення на період карантину та на один місяць після дати його скасування, одному з батьків (опікуну) на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року та дорівнює сумі прожиткового мінімуму: 1779,00 грн на місяць на дитину віком до шести років та 2218,00 грн на місяць на дитину віком від шести до десяти років. Одержання отримувачем інших видів допомоги, за винятком компенсації послуги «муніципальна няня», не впливає на призначення та виплату допомоги на дітей».

Для призначення допомоги на дітей заявник має подати/надіслати Управлінню заяву за формою згідно з додатком до Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку в паперовій або електронній формі із зазначенням соціального рахунку в установі уповноваженого банку та необхідні документи (відомості в паперовій або електронній формі).

Громадські приймальні Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради за місцем реєстрації або місцем проживання за адресою: м. Хмельницький: вул. Перемоги 10Б, тел.: 63-00-24, 63-00-23; вул. Інститутська, 18, тел.: 72-33-58, 67-02-91; вул. Шевченка, 99, тел.: 65-60-80, 65-62-83 з понеділка по четвер – з 9.00 до 18.15, у п’ятницю – з 9.00 до 17.00.

Звернення також можна надіслати на адресу Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради: вул. Проскурівського підпілля, 32, м. Хмельницький, 29013.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #допомога #ковід #хмельничани #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...