• Головна
  • На Хмельниччині під час виконання висотних робіт на будівництві загинув працівник
18:54, 28 травня 2020 р.

На Хмельниччині під час виконання висотних робіт на будівництві загинув працівник

Під час ви­ко­нан­ня ви­сот­них ро­біт на бу­дів­ниц­тві олій­но­го за­во­ду 42-річ­ний слю­сар впав з се­ми­мет­ро­вої ви­со­ти і за­ги­нув на міс­ці. 

28 трав­ня близь­ко 08:54 на­дій­шло по­ві­дом­лення від дис­петче­ра «103» про те, що в Ста­ро­кос­тянти­но­ві, на вул. І. Фран­ка, 67, на бу­дів­ниц­тві за­во­ду під­при­ємс­тва ТОВ «Ен­селко Аг­ро» став­ся не­щас­ний ви­па­док, по­ві­дом­ляє Starkon.city.

— Чо­ло­вік з Пол­тавсь­кої об­ласті, під час ви­ко­нан­ня ви­сот­них ро­біт ор­га­ці­за­ці­єю Кар­лівсь­ким «Ма­ши­но-Бу­дів­ним» за­во­дом, бу­ду­чи на по­са­ді слю­сар по бу­дів­ниц­тву пе­ре­бу­ва­ючи на лі­сах, до­пус­тив з влас­ної не­обе­реж­ності па­дін­ня з ви­со­ти 6–7 мет­рів, внас­лі­док чо­го від от­ри­ма­них ті­лес­них уш­коджень по­мер на міс­ці по­дії. Під час ог­ля­ду тру­па оз­нак на­силь­ницької смер­ті не ви­яв­ле­но. Труп нап­равле­но на СМЕ, — по­ві­до­мив на­чаль­ник сек­то­ру мо­ні­то­рин­гу ка­пі­тан по­лі­ції Ва­ле­рій Чор­ний.

По да­но­му фак­ту вне­се­но ві­до­мос­ті до єди­но­го ре­єс­тру до­су­до­вих роз­слі­ду­вань за ч. 2 ст. 272 КК Ук­ра­їни. При­чи­ни за­ги­бе­лі вста­нов­лює слід­чо-опе­ра­тив­на гру­па.

На­га­да­ємо, на ми­ну­ло­му тиж­ні в Ста­ро­кос­тянти­но­ві внас­лі­док зсу­ву ґрун­ту за­ги­нув ко­му­наль­ник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#смерть #будівництво #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...