• Головна
  • 1 червня світова спільнота відзначатиме Міжнародний день захисту дітей
07:57, 1 червня 2020 р.

1 червня світова спільнота відзначатиме Міжнародний день захисту дітей

1 червня світова спільнота відзначатиме Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Це одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення щодо його відзначення було прийнято Міжнародною демократичною федерацією жінок у листопаді 1949 року. ООН підтримала ініціативу відзначення міжнародного дня і оголосила захист прав, здоров’я і життя дитини – одним із пріоритетів у своїй діяльності. В Україні цей день святкують з 1998 року. Впродовж років незалежності в Україні прийнято закони щодо охорони дитинства та ратифіковано Конвенцію ООН.

Діти – наш найдорожчий скарб, наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, органів влади, закладів, що піклуються здоров’ям та освітою дітей, громадськості подбати про всебічний розвиток їхніх інтересів та здібностей, забезпечити належний рівень охорони здоров’я, виховання і дотримання прав дитинства.

У Міжнародний день захисту дітей кожен повинен задуматися і подивитися на дітей, які поруч. Кожен повинен зробити для своєї дитини свято. Це свято потрібне, щоби люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти з їхніми проблемами і потребами.

Служба у справах дітей Хмельницької міської ради зосереджує зусилля на забезпеченні соціального захисту дітей, питаннях подолання бездоглядності дітей, профілактики правопорушень у підлітковому середовищі. На обліку в службі перебуває 165 дітей.

Служба сприяє реалізації права дітей на виховання у сім'ї, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом звітного періоду прийнято рішення про всиновлення 7 дітей громадянами України, 1 - іноземними громадянами. Під опіку та піклування влаштовано 1 дитину. У місті Хмельницькому функціонує один дитячий будинок сімейного типу (в ньому виховуються 3 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування) і дві прийомні сім'ї (у них виховуються 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування). У Хмельницькому проживає 114 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім'ях опікунів і піклувальників.

Вживаються дієві заходи щодо повернення дітей із державних закладів у біологічні родини та недопущення влаштування дітей до державних закладів.

Служба у справах дітей закликає усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#день_захисту_дітей
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...