• Головна
  • Понад 190 мільйонів гривень податку на прибуток сплатили суб‘єкти господарювання Хмельниччини до бюджету
15:48, 30 травня 2020 р.

Понад 190 мільйонів гривень податку на прибуток сплатили суб‘єкти господарювання Хмельниччини до бюджету

Платники податків Хмельниччини протягом 2020 року сплатили до зведеного бюджету понад 190 мільйонів гривень податку на прибуток.

Сума сплаченого податку на прибуток на 8,6 відсотка перевищує минулорічні надходження за аналогічний період.Як зазначають в Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області, такий ріст сплати податку на прибуток в умовах сповільнення економічних процесів свідчить про налагоджений ефективний діалог ДПС з представниками бізнесу, які розуміють наскільки важливим є бюджетна стабільність. Водночас податкова служба активно протидіє спробам певного кола бізнесменів декларувати фіктивний збитковий результат діяльності.

Варто зазначити, що вдосконалення електронних сервісів та сучасні інформаційні технології, які ДПС активно впроваджує в процес обслуговування платників податків, дозволяють фахівцям податкової служби досить швидко та якісно опрацювати подану звітність, а представниками підприємництва – мінімізувати контакти з працівниками податкової служби.Крім того, Державна податкова служба України запровадила серію відеоуроків для допомоги платникам податків, в яких роз’яснюється як правильно користуватися електронними сервісами.

Їх можна проглянути на сайті ГУ ДПС у Хмельницькій області офіційного вебпорталу ДПС України http://km.tax.gov.ua  та на офіційному сайті ДПС України http://tax.gov.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...