• Головна
  • В Україні ввели третій етап ослаблення карантину
09:18, 1 червня 2020 р.

В Україні ввели третій етап ослаблення карантину

В Україні ввели третій етап ослаблення карантину

З сьогоднішнього дня українцям дозволили відвідувати спортивні заклади і спортзали, а також їздити у поїздах.

Починаючи з понеділка, 1 червня, Україна переходить на третій етап ослаблення карантину, за якого буде знято ще низку заборон.

Так, із сьогоднішнього дня в Україні дозволено наступне:

робота басейнів і спортзалів; відвідування освітніх занять в групах не більш як 10 осіб, наприклад, почнуть роботу автошколи; запуск залізничного транспорту і міжобласних перевезень автотранспортом.

МОЗ підготувало рекомендації за протиепідемічними нормами, які повинні бути забезпечені в спортзалах або басейнах. Спортивні заклади зможуть відновити роботу при дотриманні наступних обов'язкових умов:

температурний скринінг всіх працівників установ і відвідувачів перед початком зміни (в разі виявлення температури понад 37,2°C або ознак респіраторних захворювань - не допускаються); всі працівники спортзакладів повинні бути в медичних масках або респіраторах; дотримання соціальної дистанції між клієнтами закладу: не більше однієї людини на 10 кв. м площі залу для індивідуальних занять; одну людину на 5 кв. м площі залу для групових/командних занять (не більше 10 осіб в групі); групові або командні заняття можна проводити лише за попереднім записом.

При цьому на час дії в Україні карантину в спортивних установах забороняється:

використання багаторазових (тканинних) рушників (крім персональних рушників відвідувачів); розміщення в доступі клієнтів рекламних брошур, журналів та інших поліграфічних матеріалів; функціонування спа-зон та надання послуг масажу; функціонування фітнес-барів і кулерів з водою (робота вендінгових машин дозволяється); функціонування дитячих кімнат; одночасне використання багатофункціональних тренажерів декількома відвідувачами; проведення групових занять для більш як 10 осіб і інших групових занять, які передбачають безпосередній фізичний контакт; проведення групових занять для дітей у віці до 12 років; видача багаторазових рушників клієнтам.

Функціонування басейнів, згідно з постановою МОЗ, дозволене:

для індивідуального відвідування; для спортивних навчально-тренувальних груп 2 роки навчання і старше; за умови одночасного перебування на одній доріжці не більше 4 осіб для індивідуальних занять та не більше 6 осіб для спортивно-тренувальних груп в 50-метрових басейнах; за умови одночасного перебування на одній доріжці не більше 2 осіб для індивідуальних занять та не більше 3 осіб для спортивно-тренувальних груп в 25-метрових басейнах.

Правила користування поїздами:

В Укрзалізниці опублікували умови, за яких пасажирів допускатимуть у поїзди. Основними правилами, зокрема, є такі:

пасажири будуть допускатися в поїзди виключно в захисних масках;

вимір температури тіла буде здійснюватися при посадці в вагон.

При цьому в Укрзалізниці додали, що вагони поїзда перед і після кожного рейсу будуть проходити санобробку, а провідники будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.

МОЗ роз'яснило правила роботи басейнів і спортзалів

Нагадаємо, в Україні продовжує діяти адаптивний карантин, при якому регіони можуть посилювати карантинні заходи.

#коронавірус #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...