• Головна
  • Декларування-2020: доходи понад 1 мільйон гривень задекларували понад два десятки подолян
16:55, 2 червня 2020 р.

Декларування-2020: доходи понад 1 мільйон гривень задекларували понад два десятки подолян

Декларування-2020: доходи понад 1 мільйон гривень задекларували понад два десятки подолян

З початку року на Хмельниччині доходи понад 1 мільйон гривень задекларували 22 жителі області. При цьому у травні декларації про майновий стан і доходи подали 10 офіційних мільйонерів, які отримали статки на здачі в оренду нерухомого майна та за рахунок інвестиційного прибутку.

Загалом протягом січня-травня про отримані доходи відзвітували понад 4,3 тисячі подолян, котрими задекларовано 520 мільйонів гривень доходів. Як результат, визначено податкові зобов’язання до сплати в бюджет у розмірі 20 мільйонів гривень. З них 17 мільйонів гривень – податку на доходи фізичних осіб та 3,5 мільйони гривень – військового збору.

«Якщо ми прагнемо стабільності та розвитку, варто підтримати державу та громади своєчасною сплатою податків. Примітно, що жителі Хмельниччини на ділі підтверджують статус сумлінного платника податків та декларують доходи, з яких у минулому році не було сплачено податків. Це тренд цивілізованих країн, коли свідоме декларування доходів та сумлінна сплата податків працюють на громаду та країну і роблять його головним суспільним гравцем платника податків», - наголосила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Хмельницькій області Оксана Дмитрієва.

Водночас в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадали, що деклараційна кампанія в Україні законодавчо продовжена і триватиме вона до 1 липня 2020 року, проте не варто відкладати цю важливу державну справу на потім. Податкові зобов’язання, визначені такими фізичними особами у деклараціях, мають бути сплачені до 01 жовтня 2020 року.

Також варто знати, що довідку про суми виплачених доходів і утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті платника податків. Фахівці ДПС звертають увагу подолян, що заповнити і подати декларацію найбільш зручно та оперативно доцільно зробити в електронній формі. Як правильно це зробити пропонуємо переглянути у відеоуроці №1, який розміщено на вебпорталі ДПС за посиланням: https://tax.gov.ua/media…/videogalereya/videouroki/5977.html, а також на ютуб-каналі ДПС.

#БЮДЖНТ #ДОХІД #ХМЕЛЬНИЧЧИНА
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...