• Головна
  • Мешканці одного з мікрорайонів Хмельницького отримують послуги сімейних лікарів в оновленій амбулаторії
09:56, 5 червня 2020 р.

Мешканці одного з мікрорайонів Хмельницького отримують послуги сімейних лікарів в оновленій амбулаторії

В Хмельницькому продовжують оновлювати амбулаторії сімейної медицини, не оминають увагою і медичні заклади у віддалених від центру мікрорайонах міста.

Так, для зручності мешканців мікрорайону Лезневе в амбулаторії загальної практики сімейної медицини №11 комунального підприємства «Хмельницького міського центру первинної медико-санітарної допомоги №2» Хмельницької міської ради, виконано значні роботи з капітального та поточного ремонтів.

В рамках поточного ремонту облаштовано кабінети прийому лікарів, виконано ремонт туалету та процедурного кабінету. На ці роботи було витрачено 148,1 тис. грн.

В рамках капітального ремонту в амбулаторії №11 утеплено фасад будівлі та приведено його до належного зовнішнього вигляду. Також облаштовано гідробар’єр та утеплення покрівлі, навіс та водовідведення. На роботи з капітального ремонту було освоєно 288,7 тис. грн.

Загалом на роботи із капітального та поточного ремонтів в амбулаторії витрачено 436,8 тис. грн.

Завдяки виконаним роботам лікарі амбулаторії працюють в зручних умовах, мешканці мікрорайону обслуговуються в сучасній та комфортній амбулаторії.

#амбулаторія #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...