• Головна
  • В активі платників податків Хмельниччини - 4,7 мільярда гривень бюджетних надходжень
09:36, 6 червня 2020 р.

В активі платників податків Хмельниччини - 4,7 мільярда гривень бюджетних надходжень

В активі платників податків Хмельниччини - 4,7 мільярда гривень бюджетних надходжень

Як повідомили фахівці управління податкового моніторингу ГУ ДПС у Хмельницькій області, за результатами роботи у січні - травні 2020 року платники податків регіону перерахували до бюджетів усіх рівнів 4,7 мільярда гривень, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року більше на 310 мільйонів гривень.

Відповідно державний бюджет отримав 2 мільярди гривень, у розпорядження територіальних громад надійшло 2,7 мільярда гривень податкових платежів.

Зокрема, у травні до зведеного бюджету сплачено 891 мільйон гривень податків та зборів, які адмініструють територіальні органи ДПС у Хмельницькій області. Таким чином загальний фонд держбюджету отримав 380 мільйонів гривень податкових платежів, доходи місцевих бюджетів склали 511 мільйонів гривень.

«Позитивна динаміка надходжень до бюджету, які адмініструють територіальні органи ДПС області, у першу чергу базується на сумлінні та відповідальній позиції бізнесу, підкріпленій співпрацею з владою та громадою краю. Наразі податкова служба працює над імплементацією законодавчих податкових новацій, а також забезпеченням належного проведення кампанії декларування громадянами одержаних у 2019 році доходів. Дистанційний формат співпраці з платниками податків забезпечує розуміння і прагнення досягати фінансової спроможності країни в цілому і громади зокрема», - зазначив виконувач обов‘язків начальника ГУ ДПС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

Також посадовець наголосив, що увага податкової служби сьогодні зосереджена на виконанні завдань стосовно якісного адміністрування податкових платежів та забезпеченні своєчасних надходжень до бюджету, які забезпечуються сучасним сервісним супроводом та активній протидії спробам мінімізації оподаткування.

#податки #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...