
11:52, 5 червня 2020 р.
У Хмельницькій лікарні померла жінка з підтвердженим діагнозом COVID-19
ОДА інформує: в області зареєстровано ще один летальний випадок у хворого на COVID-19.
У Хмельницькій інфекційній лікарні померла 64-річна жінка, мешканка Кам'янець-Подільського району.
Всього в області зареєстровано 12 летальних випадків.
Співчуваємо рідним та близьким!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:51
23 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
15:22, 22 червня