• Головна
  • «Громадяни мають відчувати спокій на вулицях» — Ігор Клименко
09:34, 7 червня 2020 р.

«Громадяни мають відчувати спокій на вулицях» — Ігор Клименко

На цьому Голова Національної поліції України наголосив 5 червня в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера», коментуючи прийняття закону про «ворів в законі».

На початку виступу Ігор Клименко подякував депутатам, які ретельно опрацювали законопроєкт і проголосували за нього.

«Воровський світ — це держава в державі. Свої закони, свій статус, своя ієрархія і свій бюджет. Вони живуть у своєму середовищі: замість законів у них «поняття», замість посад — воровські статуси», — розповів глава відомства.

При цьому він зазначив, що у світі налічується близько 450 «ворів в законі», які є вихідцями із пострадянських країн. В Україні перебувають та здійснюють свій вплив 15-25 «ворів в законі».

«Вони, «вори в законі», є справжніми ляльководами, які тягнуть тисячі та тисячі ниточок. Але при цьому вони здійснюють пасивний злочин. А документування злочинних співтовариств потребує великих зусиль професійних оперативників. І ми йдемо не від «вора в законі», ми йдемо від найнижчої злочинної організації. Ми документуємо злочинні групи, починаючи із самого низу, і аж до «вора в законі», — зазначив Ігор Клименко.

Голова Національної поліції повідомив, що поліцейські затримали 11 «ворів в законі», які не є громадянами України. Частина з них — видворені за межі держави, інші — перебувають у пунктах тимчасового перебування іноземців:«Але серед тих, кого ми видворили, є «вори в законі», які повернулися в Україну за підробленими закордонними паспортами або за зміненими прізвищами, аби здійснювати вплив на злочинний світ».

За словами керівника відомства, один «вор в законі» може координувати діяльність 5-6 тисяч осіб, які вчиняють різні злочини.

«Громадяни мають відчувати спокій на вулицях. Для цього і був прийнятий закон — для боротьби з організованою злочинністю та кримінальними авторитетами», — підсумував Ігор Клименко.

© Офіційний сайт Національної поліції: https://hm.npu.gov.ua/news/oficzijno/gromadyani-mayut-vidchuvati-spokij-na-vuliczyax-Igor-klimenko/

#безпека #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...