• Головна
  • СКЦ «Плоскирів» запрошує взяти участь в конкурсі, який поєднав історію та кулінарію
10:36, 7 червня 2020 р.

СКЦ «Плоскирів» запрошує взяти участь в конкурсі, який поєднав історію та кулінарію

СКЦ «Плоскирів» запрошує взяти участь в конкурсі, який поєднав історію та кулінарію

Цікавий конкурс «Смачна історія родини» пропонує спортивно-культурний центр «Плоскирів». Кожне місто має свою історію та культурні традиції. Та, на жаль, в нашому існує стереотип, що Хмельницький ‒ це місто без історії. Давайте разом, зруйнуємо це хибне твердження і гідно представимо історію нашого міста. Доведемо, що Хмельницький - це мультикультурне місто, де переплелась історія різних народів, які мають власні давні традиції.Ми пропонуємо розказати історію так, як вона збереглася у ваших родинах.

Мета конкурсу - пізнання родинної історії, а через неї ‒ історії рідного краю. У конкурсі можуть взяти участь мешканці міста Хмельницького, а також вихідці з нашого міста.

Для участі потрібно надіслати на електронну адресу [email protected], вказавши в темі листа «На конкурс» наступну інформацію:

- найдавніше сімейне фото в електронному вигляді та розповідь про історію фотографії (хто зображений, коли було зроблено знімок, за яких обставин, яка історія пов'язана з цим фото);

- покроковий та детальний рецепт традиційної національної випічки, який передається від покоління до покоління у вашій родині, з фотографією готової випічки.

Обов'язково потрібно вказати, які національності переплелися у вашій родині, до кухні якого народу відноситься рецепт випічки.

Важливо! У конкурсі можуть брати участь унікальні рецепти, раніше не опубліковані в мережі Інтернет.

Матеріали будуть прийматися з 5 по 25 червня. Переможців визначатиме журі та враховуватиме такі критерії, як: унікальність та самобутність фото, оригінальність рецепту та яскравість розповіді.

Переможців буде оголошено 30 червня, вони отримають цінні призи та пам'ятні дипломи.

#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...