• Головна
  • Хмельничани можуть опанувати цифрові навички
F.A.Q.
13:30, 9 червня 2020 р.
1

Хмельничани можуть опанувати цифрові навички

F.A.Q.
Хмельничани можуть опанувати цифрові навички

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн-курс «Кіберняні» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny). З цього курсу ви дізнаєтеся, як мінімізувати ризики втрати вашої приватної, чутливої інформації. Як попередити кібератаку або кібершахрайство та як швидко відновитися після них, у випадку якщо вони все ж таки сталися. Участь у серіалі взяли експерти, для яких кібербезпека - це не тільки робота, а спосіб життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Сергій
11 червня 2020 р., 08:00
Підтримую автора, цікавий проект. Онлайн - це наше майбутнє, якщо Ви експерт в своїй сфері то обов'язково маєте ділитись знаннями та вести свої курси онлайн. Я також захопився темою дистанційного навчання і на разі вже замовив свою онлайн платформу, доречі за розумну вартість, за що вдячний Ruzam- https://ruzam.marketing/online-school Я навіть не думав, що створити особисту та повноцінну онлайн школу так просто і доступно. Івано-франківська агенція Ruzam продемонструвала, що любий зможе із власного смартфона керувати цілою школою!
Оголошення
live comments feed...