• Головна
  • До Хмельницького прибули засоби захисту для медиків, які передало місто-партнер з Китаю Шицзячжуан
19:30, 10 червня 2020 р.

До Хмельницького прибули засоби захисту для медиків, які передало місто-партнер з Китаю Шицзячжуан

До Хмельницького прибули засоби захисту для медиків, які передало місто-партнер з Китаю Шицзячжуан

Це 20 тисяч сертифікованих медичних масок та 500 медичних комбінезонів.

"Ще у березні ми сконтактували із нашим містом-побратимом в Китаї, щоб налагодити співпрацю в протидії Covid-19. На той час у їх країні епідемія вже йшла на спад, - каже міський голова Олександр Симчишин. - Перше, що ми отримали,- інформаційну допомогу. Місто-побратим ділилося з нами досвідом щодо того, як переживали епідемію, як налагоджували необхідні процеси - дезінфекцію тощо. Тоді ж домовилися і про допомогу засобами захисту. На той час в нас вони були в дефіциті і навіть купити їх не було можливості. Але отримати допомогу ми змогли тільки тепер. В Китаї для цього потрібно було отримати низку погоджень".

За словами міського голови, зараз у медзакладах міста дефіциту захисних засобів немає:

"Станом на сьогодні маємо більше 84 тисяч масок, 12 377 респіраторів, більше 150 тисяч пар рукавичок, 5039 комбінезонів, 1436 костюмів, 2370 халатів медичних, 3443 стерильних одноразових халати, 318 пар захисного взуття, 17809 пар бахіл, 2864 шт. засобів для захисту очей та обличчя, 27 751 шапочку, забезпечені також і деззасобами. Запланували постійно мати запас засобів на місяць, на випадок погіршення ситуації".

Отримані ж із Китаю маски передадуть не лише у медичні заклади, але й у дитячі садочки міста.

Медичні комбінезони отримають міська лікарня, міська дитяча, перинатальний центр (по 50 штук), лікувально-діагностичний центр (100 штук), інфекційна лікарня (250 штук).

#коронавірус #бюджет #хмельницький #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...