• Головна
  • Хмельницькі гвардійці відпрацьовували нормативи з загальновійськової підготовки
14:38, 11 червня 2020 р.

Хмельницькі гвардійці відпрацьовували нормативи з загальновійськової підготовки

Хмельницькі гвардійці відпрацьовували нормативи з загальновійськової підготовки

Чергові тактичні заняття підрозділів військової частини 3053 НГУ відбулися на одному з полігонів неподалік Хмельницького.

Гвардійці у складі відділень під час тактичних занять під керівництвом інструкторів вправлялися у пересуванні на полі бою, в тому числі – потайному висуненні до об’єкта противника, перехід в атаку з траншеї з подоланням мінного поля, зайнятті вогневих позицій.

Окрім того, нацгвардійці відпрацьовували нормативи з військової топографії, зокрема - руху за азимутами з використанням маскування, а також - з тактичної медицини з накладання кровозупинного джгута та відтягування пораненого з зони вогню. Відпрацювання нормативів з перевірки підрозділів включали в себе й нормативи з розгортання бойових порядків та з радіаційного й хімічного захисту – подолання зараженої ділянки місцевості з веденням вогню на ходу у загальновійськових захисних комплектах та протигазах.

За результатами перевірки усі підрозділи військової частини 3053 показали позитивні результати та мають достатньо високий рівень для подальшого якнайкращого виконання службово-бойових завдань. Марина Березюк Фото автора

#військові #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...