• Головна
  • Хмельницький міський голова привітав колектив вибухотехнічного відділу
12:45, 13 червня 2020 р.

Хмельницький міський голова привітав колектив вибухотехнічного відділу

13 червня Вибухотехнічна служба національної поліції України відзначає 25-у річницю від дня створення.

З цієї нагоди напередодні свята міський голова Олександр Симчишин привітав колектив вибухотехнічного відділу Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, яким доводиться працювати з предметами, що несуть загрозу життю та здоров’ю людей.

У подарунок від міської влади особовий склад відділу отримав 8 комплектів спеціального літнього одягу та стільки ж пар взуття для належного виконання підрозділом спеціальних вибухотехнічних робіт за призначенням. Відповідний сертифікат міський голова вручив начальнику вибухотехнічного відділу ГУНП в Хмельницькій області підполковнику Олексію Марчуку.

«Принагідно вітаю Вас і колектив відділу із 25-річчям вибухотехнічної служби. Бажаю, щоб колектив і Ви особисто в здоров’ї, в бажанні, в натхненні працювали далі. Служба нехай розвивається. Щоб була максимально велика кількість навчань, теоретичних занять і ніколи не доводиться працювати у практичному сенсі. Удачі вам!» - зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Зі свого боку підполковник Олексій Марчук наголосив, що подароване комплектування поліпшить боєготовність підрозділу та підвищить якість виконання поставлених службових завдань.

У цьому році вибухотехнічним віддлом ГУНП в Хмельницькій області здійснено 184 службових виїзди (за фактом виявлення та вилучення вибухових матеріалів, повідомлення про загрозу вибуху, для проведення профілактичних оглядів об’єктів на вибухобезпеку тощо). Внаслідок проведених заходів вилучено 7 одиниць бойових припасів та 324 г вибухових речовин.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...