• Головна
  • Завдяки операції «Акциз – 2020» у Хмельницькому не функціонуватиме ще одна підпільна АЗС
14:26, 16 червня 2020 р.

Завдяки операції «Акциз – 2020» у Хмельницькому не функціонуватиме ще одна підпільна АЗС

У рамках проведення операції „Акциз-2020” працівниками управління оперативно-розшукової діяльності ГУ ДФС у Хмельницькій області встановлено факт незаконної роздрібної реалізації паливно-мастильних матеріалів в обласному центрі.

Незаконний бізнес з продажу дизельного пального через автозаправну станцію організував місцевий житель, який не будучи зареєстрованим в органах державної влади як фізична особа-підприємець та не маючи відповідних дозвільних документів із автозаправної станції здійснив реалізацію ПММ.

Працівниками податкової міліції проведено огляд автозаправної станції, яка розташована в місті Хмельницькому, в результаті чого виявлено та вилучено з протиправного обігу бензин марки А-95, дизельне паливо та скраплений газ «Пропан-Бутан» та ємності з автозаправними колонками орієнтовною ринковою вартістю – понад 500 тисяч гривень.

За вказаним фактом відносно дій порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП - порушення порядку провадження господарської діяльності.

Варто зазначити, що це уже друга підпільна АЗС в обласному центрі, функціонування якої припинили працівники податкової міліції Хмельниччини у червні цього року.

#кримінал #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...