• Головна
  • Хмельницькі школярі здобули перемогу в конкурсі «HealthySchools
14:38, 17 червня 2020 р.

Хмельницькі школярі здобули перемогу в конкурсі «HealthySchools

Хмельницькі школярі здобули перемогу в конкурсі «HealthySchools

Учні хмельницького навчально-виховного комплексу №7 перемогли у конкурсі «HealthySchools: заради щасливих та радісних школярів». До фіналу потрапили 50 проєктів-фіналістів з усіх регіонів України, які провели найбільше цікавих і корисних подій, залучили максимальну кількість учасників та якісно презентували свої досягнення.

Перемога у програмі принесла не лише значні позитивні зміни у життя учасників, а й стала рушієм для створення STEM-лабораторії у НВК (STEM: S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics). На закупівлю необхідного обладнання переможці отримали грант у розмірі 91 тисячі гривень від міжнародної філантропної організації Mondelēz International Foundation, за підтримки якої реалізовується програма.

«Наша школа вже тривалий час займається розвитком здорового способу життя серед школярів. Ми вже вдруге брали участь у програмі, і ми щасливі, що ця участь привела нас до перемоги. Ми дійсно багато працювали. Проект нас дуже здружив – і вчителів, і дітей, і батьків. Чи будемо ми продовжувати втілювати зміни – навіть не обговорюється. Однозначно, так! Адже тепер нам треба тримати планку! Дякуємо організаторам за програму, завдяки якій ми дуже багато чому навчилися, познайомилися з іншими школами, слідкували одне за одним і надихалися!», – розповіла заступник директора з виховної роботи НВК №7 Леся Степасюк.

Ще у 2018 році НВК № 7 долучився до Програми Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів та був нагороджений Дипломом учасника 2018-2019 років. Мета - популяризувати здоровий спосіб життя та виховувати корисні звички у школярів. Зокрема, сприяти здоровому харчуванню, фізичним активностям, свідомому ставленню до власного здоров’я та облаштовувати здоровий простір у школах. Колектив продовжив працювати в цій Програмі за власним проектом «НВК № 7 – простір здорового способу життя». Протягом 2019-2020 років у рамках програми було проведено 2850 різнопланових активностей, які були спрямовані, як на творчий, фізичний розвиток, так і на формування в дітей звичок здорового харчування.

В навчальному закладі від 2002 року значну увагу приділяють пропагуванню здорового способу життя. Чотири рази протягом 2003 - 2012 років колектив школи брав участь у Всеукраїнських конкурсах-захистах сучасної моделі навчального закладу - Школа сприяння здоров’я та ставав переможцем ІІ етапу (обласних) конкурсів, нагороджений Подяками, Почесними грамотами за пропаганду здорового способу життя серед дітей та впровадження інноваційних технологій щодо формування культури здоров’я.

Успіхи учнів позитивно вплинули не лише на них: здорові звички перейняли також вчителі, батьки та представники місцевої громади, що радо долучались до активностей протягом всього року. Причина такої популярності проекту очевидна, адже корисні та здорові звички важливо прищеплювати із раннього дитинства.

Восени стартує реєстрація на нові етапи програми, адже організатори переконані, що лише усім разом під силу залучити до здорового способу життя ще більше школярів, в тому числі з міста Хмельницького, і перетворити проект Healthy Schools на масштабний національний рух.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #хмельницький #нагорода #перемога #лабораторія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
Шкільне життя - це бурхливе море, в якому зустрічаються юність, жага до знань та розкриття життєвих таємниць. Шкільні роки — це свята, подорожі, дружба й перше кохання. У школі ми вчимося дружити, прощати, бути милосердними, а це так важливо в наш час. Крім знань, зі школи ми винесемо найцінніше — вміння бути людиною. Знання — це мудрість.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...