• Головна
  • У Хмельницькому продовжують видавати електронні квитки
13:21, 25 червня 2020 р.

У Хмельницькому продовжують видавати електронні квитки

У Хмельницькому продовжують видавати електронні квитки

Електронні квитки для пільгового проїзду в громадському транспорті продовжують видавати жителям міста Хмельницького, які, відповідно до чинного законодавства, мають право на пільговий проїзд у міському громадському транспорті загального користування.

«Електронний квиток для пільгових категорій видається безкоштовно та за особистим зверненням пільговика. На сьогодні е-квитки вже отримали понад 19 тисяч хмельничан» - зазначила начальник відділу пільг Управління праці та соціального захисту населення Тетяна Федосєєва.

Отримати пільгову картку для проїзду безплатно хмельничани можуть у Центрі надання адміністративних послуг на вул. Соборній, 16 та вул. Грушевського, 86, а також у громадських приймальнях Управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання, що знаходяться за адресами: вул. Проскурівська, 56; вул. Перемоги, 10 Б; вул. Шевченка, 99; вул. Інститутська, 18 та вул. Проскурівського підпілля, 32 (Управління праці та соціального захисту населення).

Документи, необхідні для отримання Електронного квитка:

паспорт громадянина України; індивідуальний податковий номер; документ, що підтверджує право на пільговий проїзд.

Прийом громадян проводиться відповідно до встановленого режиму роботи виконавчих органів міської ради:

Понеділок, вівторок, середа, четвер – з 10 до 16 години,

у п’ятницю – з 10 до 15 години,

обідня перерва – з 12 години до 13 години.

Нагадаємо, протягом 2020 року у місті Хмельницькому запроваджуватиметься автоматизована система обліку оплати проїзду в міському комунальному транспорті. За інформацією Управління транспорту та зв’язку, вже завершено монтаж стаціонарних валідаторів у салонах електротранспорту. Наразі ведуться перемовини з перевізниками та компанією «Герц» на встановлення валідаторів у салонах автобусів не комунальної власності.

#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...