• Головна
  • Як обміняти криптовалюту на гривні?
Реклама
08:50, 22 червня 2020 р.

Як обміняти криптовалюту на гривні?

Реклама
Як обміняти криптовалюту на гривні?, фото-1

Кожен власник найпопулярніших криптовалют рано чи пізно обмірковує про їх обмін. Обмін біткойнами можливий багатьма способами. Українці воліють обміняти криптовалюту в https://obmenat24.com/ на долари, євро і, звичайно, гривні.

Сьогодні фідуціарну валюту можна легко обміняти на криптовалюту і навпаки. Багато людей не бояться, що криптовалюти можуть раптом втратити свою цінність і навіть зникнути. Це інвестиційний ризик. З цієї причини люди з сильними нервами або з великим досвідом роботи на біржі часто зважуються на таке рішення.

Біржа криптовалют

Ціни на біржах формуються вільним ринком. Це один із найвигідніших варіантів продажу ваших ресурсів. Принцип простий: ви продаєте, коли дорого, а купуєте, коли дешево. Але, перш ніж інвестувати, варто довго спостерігати за ринком. Не завжди, коли значення зменшується, воно через деякий час зросте. Іноді перші падіння на фондовому ринку передують тотальному краху даної криптовалюти.

Обмін криптовалюти в обміннику

Ви можете скористатися послугами обмінних пунктів в Інтернеті Однак пам’ятайте, що так само, як і в реальному світі, і тут ви можете зазнати збитків. Це пояснюється високими комісіями, які власники обмінників електронних грошей накладають на кожну транзакцію.

Електронний гаманець або картка

Дебетові картки - ще один спосіб обміну біткойнів на фіатну валюту. Це не обман чи помилка у змісті. На ринку з’явилися постачальники послуг, які пропонують гаманці та спеціальні картки. Завдяки цьому ви можете витрачати свої криптовалюти так, ніби платите звичайною карткою.

Банкомат

Ви можете конвертувати свої віртуальні гроші у готівку за допомогою банкомату. Для цього знадобиться телефон або планшет з електронним гаманцем. Банкомат покроково підкаже, як здійснити таку транзакцію.

Обмін між власниками криптовалют

Існують також менш офіційні способи обміну ваших біткойнів. Ви можете використовувати певні сайти. Там ви знайдете людей, які хочуть продати або купити криптовалюту. Операції можливі лише між зареєстрованими користувачами. Можна знайти користувачів з усього світу. Тут ні біржа, ні обмінний пункт не встановлюють ціни. Продавець і покупець приймають рішення про вартість. Звичайно, найчастіше ціни на криптовалюту схожі на ціни на біржі, але завдяки прямому контакту з підрядником завжди можна спробувати домовитися. Такі веб-сайти також пропонують інші цікаві рішення. Ви можете обміняти свої біткойни, наприклад, на знижки або подарункові картки.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...