• Головна
  • Понад 240 мільйонів гривень податку на прибуток сплатили платники Хмельниччини до зведеного бюджету
11:51, 30 червня 2020 р.

Понад 240 мільйонів гривень податку на прибуток сплатили платники Хмельниччини до зведеного бюджету

Платники податків Хмельниччини у січні-травні 2020 року сплатили до Зведеного бюджету 243,2 мільйона гривень податку на прибуток.

Сума сплаченого податку на прибуток на 11,5 відсотка перевищує минулорічні надходження за аналогічний період.Як зазначають в Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області, такий ріст сплати податку на прибуток в умовах сповільнення економічних процесів свідчить про налагоджений ефективний діалог ДПС з представниками бізнесу, які розуміють наскільки важливим є бюджетна стабільність. Водночас податкова служба активно протидіє спробам певного кола бізнесменів декларувати фіктивний збитковий результат діяльності.

Варто зазначити, що вдосконалення електронних сервісів та сучасні інформаційні технології, які ДПС активно впроваджує в процес обслуговування платників податків, дозволяють фахівцям податкової служби досить швидко та якісно опрацювати подану звітність, а представниками підприємництва – мінімізувати контакти з працівниками податкової служби.

Крім того, Державна податкова служба України запровадила серію відеоуроків для допомоги платникам податків, в яких роз’яснюється як правильно користуватися електронними сервісами. Їх можна проглянути на сайті ГУ ДПС у Хмельницькій області офіційного вебпорталу ДПС України http://km.tax.gov.ua та на офіційному сайті ДПС України http://tax.gov.ua.

#податки #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...