• Головна
  • Хмельницький батальйон прийняв перших цьогорічних призовників
14:43, 30 червня 2020 р.

Хмельницький батальйон прийняв перших цьогорічних призовників

Впродовж наступного місяця з усієї України до військової частини 3053, як і до інших частин Нацгвардії,будуть прибувати юнаки, які виявили бажання проходити службу у лавах Національної гвардії України.

Наразі ряди хмельницьких гвардійців поповнили п’ятнадцять призовників з Рівненщини. Перш за все, звісно з дотриманням всіх заходів пов’язаних із недопущенням поширення інфекції COVID – 19, майбутні воїни пройшли медичне обстеження та температурний скринінг, познайомились з командуванням військової частини, отримали інформацію щодо специфіки служби у військовій частині 3053, особливостями соціального та правового захисту гвардійців та іншими нюансами проходження строкової служби, а також – можливістю укласти військовий контракт під час цього. «Перші враження загалом позитивні, - ділиться один з новоприбулих юнаків, 20-річний Олександр Пасічник - Ставлення до нас доброзичливе, про все можна запитати і отримати адекватну й детальну відповідь.

До проходження служби готовий, прийняв таке рішення свідомо. Коли ще декілька місяців тому прийшла повістка з військкомату, одразу налаштувався – оптимістично та по-бойовому - йти служити. Правда, довелося чекати: у зв’язку з карантином призов кілька разів переносили, але зараз все гаразд – я нарешті приступаю до служби».

У перші ж години свого перебування хлопці смачно поснідали в солдатській їдальні, розмістилися, отримали новеньке військове обмундирування та інші речі, передбачені для проходження ними строкової служби.

- А ще усі ми заново пройшли медичний огляд, - зауважує 19-річний Сергій Мельник, - медики уважні та компетентні. Це важливо. Готовий служити, розумію усю відповідальність, пов’язану з цим. Службу у Нацгвардії обрав не випадково, хотів цього давно. Впевнений - все буде гаразд! Кожен справжній чоловік має здобути досвід служби в армії, тим більше зараз, і тому я тут!»

Після кількаденної адаптації до нових умов життя у військовій частині юнаки вирушать на навчальний збір, що триватиме шість тижнів, де навчаться всьому необхідному для ефективного проходження служби у складі Національної гвардії України протягом року або півтора. 

#Хмельницький #батальйон #прийняв перших цьогорічних призовників
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...