• Головна
  • Хмельниччина не готова пом'якшити карантин
15:58, 30 червня 2020 р.

Хмельниччина не готова пом'якшити карантин

В Україні стало більше неготових до ослаблення карантину областей

У список знову увійшла Чернівецька область, яка ще вчора відповідала показникам, необхідним для ослаблення карантину.

Станом на 30 червня Київ і 13 областей не готові до ослаблення карантину. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я, опубліковані у вівторок, 30 червня.

Показникам, крім столиці, не відповідають Волинська, Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Одеська, Рівненська, Харківська, Хмельницька та Чернігівська області. Не готова також Чернівецька область, яка станом на 29 червня відповідала необхідним показникам.

"Перехід областей до наступного етапу карантину, який передбачає послаблення карантину, можливий за умови відповідності епідситуації в області певним критеріям. Ці критерії відображають контроль за передачею вірусу, рівень здатності лікувальної мережі, установ епідеміологічного профілю та системи охорони здоров'я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID -19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, і, відповідно, дозволяють контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров'я прогнозує новий спалах коронавірусу. Масове порушення карантину відпочивальниками в Одесі викличе новий стрибок добового приросту COVID-19.

#коронавірус #україна #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...