• Головна
  • Купити валюту зараз або почекати?
Реклама
12:02, 27 червня 2020 р.

Купити валюту зараз або почекати?

Реклама
Купити валюту зараз або почекати?, фото-1

Курс долара росте як на дріжджах у багатьох, що мають заощадження в національній валюті, виникає питання: як вчинити, купити іноземну валюту зараз або почекати? Таке ж питання виникає, якщо через тиждень / місяць вам потрібно їхати у відпустку за кордон (віддати борг, оплатити валютний кредит і т.п.).

Обмін валют може в потрібний момент принести значну економію. Коли та де варто міняти валюту, щоб це було вигідно?

Курс валют на https://obmin.chernivtsi.ua/ може істотно варіюватися в залежності від конкретного місяця і навіть дня тижня. Велике значення має також місце, де ви збираєтеся обміняти гроші. На вибір у вас є стаціонарні обмінні пункти та онлайн обмінники. Розберімось, коли найвигідніше здійснювати обмін валюти.

Обмін валют та сезонність

Обмін валют регулюється правилами сезонності. У подорожі важливий кожен долар, тому варто шукати економії всюди: в дешевих квитках на авіаперельоти, акціях при бронюванні готелів та купівлі квитків на культурні заходи. Також й обмін валюти в відповідний період може принести додаткові кошти, які вам знадобляться в поїздці.

Весна - це найкращий час для обміну валют

При плануванні поїздки в червні або липні, варто зробити покупку євро або долара ще у квітні. Тенденції останніх кількох років показують, що найкращим моментом для обміну валюти є весняний період.

Всупереч розхожій думці, важливий також день тижня. Виявляється, що курс обміну валют найчастіше росте в п'ятницю, а знижується у вівторок. При цьому необхідно мати на увазі, що так буває не завжди. Може трапитися, що у якийсь тиждень у вівторок курс буде рости, а в п'ятницю знижуватися.

Спостерігаючи за змінами курсів валют, ви будете в змозі визначити, в який день тижня здійснити покупку в обмінниках валют. Однак, потрібно обов'язково мати на увазі, що обмін валюти - це завжди ризик. Рекомендується міняти валюту систематично, невеликими сумами, так щоб усереднити можливі втрати при несприятливому курсі. Іншим способом є обмін всієї суми в зручний час за вигідним курсом валют, але це все-таки більш ризиковане рішення.

Де найкраще обмінювати валюту?

Якщо ви хочете дешево придбати валюту, слід уникати банків. Як правило, ці заклади пропонують курси несприятливі для клієнта. Хорошим варіантом є стаціонарні пункти обміну валют. Практика показує, що ціни в межах одного міста, як правило, схожі, відмінності варіюються в межах декількох копійок. Однак, у великих містах та в туристичних центрах, рекомендується заздалегідь перевірити кілька пунктів обміну валюти.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...