• Головна
  • В Хмельницькому презентували сервіс «єМалятко» (АДРЕСИ)
12:24, 7 липня 2020 р.

В Хмельницькому презентували сервіс «єМалятко» (АДРЕСИ)

В Хмельницькому презентували сервіс «єМалятко» (АДРЕСИ)

Для полегшення перших днів батьківства у Хмельницькому запустили новий державний сервіс, який дозволяє оформити 10 послуг за однією заявою у пологовому будинку.

Раніше аби отримати необхідні державні послуги, батькам потрібно відвідати 11 установ, зібрати 37 документів та витратити на це близько 10 днів.

«Сьогодні офіційно місто Хмельницький приєднується до ініціативи Міністерства Цифрової трансформації України щодо запровадження пілотного проекту «єМалятко», через який мешканці, особливо батьки новонароджених зможуть отримувати якісну, комплексну адміністративну послугу, - відзначила під час презентації керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій».

Перелік послуг, які можна оформити за однією заявою у пологовому будинку:

державна реєстрація народження дитини; реєстрація місця проживання дитини, що народилася; призначення допомоги при народженні дитини; реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я; реєстрація народженої дитини в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; отримання посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї; визначення походження дитини, що народилася, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою; визначення приналежності дитини до громадянства України; присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі; призначення допомоги багатодітним сім'ям.

Необхідними документами є лише паспорти та реєстраційні номери облікових карток платників податків батьків (за наявності) та медична довідка від пологового будинку.

Для отримання допомоги при народженні варто мати також і реквізити банківського рахунку, на який здійснюватимуться виплати.

Отримання послуг безкоштовне. Виключенням є реєстрація місця проживання дитини, адміністративний збір за яку складає 13,6 грн.

Водночас «єМалятко» є добровільною послугою. Система не передбачає ліквідації традиційних інстанцій.

Згодом послуга стане доступною для всіх охочих онлайн. Батьки зможуть подавати заяву на порталі "Дія" самостійно. Де б вони не знаходилися. Без допомоги адміністраторів.

Скористатися сервісом можна за наступними адресами:

− ЦНАП (вул. Соборна, 16);

− Філія № 1 ЦНАП по вул. Грушевського, 86

− Хмельницький міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький);

− Хмельницький районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький);

− КП "Хмельницький міський перинатальний центр" Хмельницької міської ради;

− Хмельницький обласний перинатальний центр при КНП ХОЛ;

− КНП "Хмельницька центральна районна лікарня" Хмельницького району (пологове відділення).

Електронний сервіс «єМалятко» запустили в Україні 14 лютого 2020 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ємалятко #сервіс #презентація #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...