• Головна
  • У державному бюджеті України за півріччя — 2,4 мільярда гривень від платників податків Хмельниччини
15:17, 14 липня 2020 р.

У державному бюджеті України за півріччя — 2,4 мільярда гривень від платників податків Хмельниччини

Протягом першого півріччя 2020 року платниками податків Хмельниччини перераховано до загального фонду держбюджету понад 2,4 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструють територіальні органи ДПС в області.

При цьому спостерігається позитивна динаміка сплати загальнодержавних податків, адже загальна сума надходжень за шість місяців перевищує рівень минулого року на 250 мільйонів гривень, що становить 12 відсотків за темпами росту платежів до державного бюджету.У червні українська скарбниця отримала від бізнесу Хмельницької області 389 мільйонів гривень податків та зборів.

Це плюс 20 відсотків, або 64 мільйони гривень до фактичних надходжень у шостому місяці минулого року Водночас індикативне завдання місяця із забезпечення надходжень до загального фонду державного бюджету виконано на 107 відсотків, тобто з плюсом 21 мільйон гривеньУ тренді бюджетоформуючих сегментів – податок на додану вартість, якого надійшло від підприємств та підприємців 978 мільйонів гривень, що більше проти попереднього періоду майже на 100 мільйонів гривень.

«Активний моніторинг податкового поля податковою службою сприяє реальній реалізації принципу рівності у сплаті податків, підтримує здорову підприємницьку конкуренцію і в цілому працює на захист економічної безпеки. Водночас ефективна протидія схемам мінімізації сплати податків, зокрема, формуванню схемного податковий кредиту «відбілює» економіку і у такий спосіб демонструє підтримку державою легального соціально відповідального бізнесу, який, отримуючи сучасне сервісне обслуговування, сумлінно сплачує податки», - резюмував начальник Головного управління ДПС у Хмельницькій області Віталій Лазарєв.

В цілому за результатами роботи у першому півріччі Головним управлінням ДПС у Хмельницькій області проадміністровано до бюджетів усіх рівнів 5,6 мільярда гривень податків та зборів, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 414 мільйонів гривень, або на 8 відсотків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...