
13:28, 20 липня 2020 р.
У Хмельницькому зустріли зведений загін поліцейських, який повернувся із зони проведення ООС

До Хмельницького із зони проведення Операції Об’єднаних Сил повернувся зведений загін працівників поліції, які несли службу з охорони публічного порядку на сході держави, допомагаючи своїм колегам.
Хмельницькі правоохоронці повернулися додому із довготривалого відрядження на Донеччину. До складу загону входили бійці спецроти «Богдан», яка нещодавно відзначила шосту річницю з дня заснування, роти поліції особливого призначення та працівники управління патрульної поліції в Хмельницькій області.
У зоні проведення ООС хмельницькі поліцейські допомагали місцевим колегам забезпечувати публічний порядок та виконували інші правоохоронні завдання, поставлені керівництвом.
Зустрічали бійців рідні, друзі, колеги, керівництво Головного управління Нацполіції та патрульної поліції в Хмельницькій області.
Заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області Валентин Білянський подякував кожному бійцю за проявлені професійність і патріотизм та зазначив, що керівництву поліції області особливо приємно чути позитивні відгуки про роботу наших поліцейських, які постійно надходять з Донеччини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:37
12 грудня
14:01
11 грудня
16:19
7 грудня
Оголошення
15:51, 1 грудня
13:33, 4 грудня
11:24, 5 грудня
10