• Головна
  • Сучасні автомобільні плівки - перевірте, яку обрати!
Реклама
12:27, 16 липня 2020 р.

Сучасні автомобільні плівки - перевірте, яку обрати!

Реклама
Сучасні автомобільні плівки - перевірте, яку обрати!, фото-1

Власники автомобілів все частіше хочуть виділити свій автомобіль від інших та підвищити безпеку під час руху. Вони шукають різні типи рішень, серед яких дуже часто є спеціальні плівки для оклеювання кузова автомобіля. Які плівки ви сьогодні можете знайти на https://avtoplenka.com та як їх використовувати?

Світловідбиваючі автомобільні плівки

Світловідбиваючі плівки, які ви можете сьогодні знайти на ринку, можна розділити на контурні стрічки та плівки для вирізання різних форм. Контурні стрічки призначені насамперед для маркування спеціальних транспортних засобів та фургонів для доставки. Таке маркування транспортного засобу робить його більш помітним у складних погодних умовах та вночі. Це надзвичайно важливо для безпеки всіх учасників дорожнього руху. Для маркування транспортного засобу ви можете використовувати лише жовту або червону фольгу (задня частина автомобіля) та жовту або білу (збоку автомобіля). Контурну фольгу можна також використовувати на велосипеді, шоломі або дитячій колясці.

Світловідбиваюча фольга для вирізання будь-яких форм використовується для маркування транспортних засобів з метою безпеки, реклами або виділення на дорозі. На ринку пропонуються як світловідбиваючі плівки, наприклад для спеціальних транспортних засобів, так і флуоресцентні плівки, які є ідеальними як оригінальна форма реклами. Ви можете вирізати з них будь-які фігури або букви. Вони також добре працюватимуть на велосипедах чи інших видах транспортних засобів.

Автомобільні магнітні плівки

Магнітна плівка - це продукт, який дуже часто використовується в рекламній діяльності. Завдяки їй ви можете створювати різні види графіки, які згодом можна легко видалити і які не зашкодять вашому автомобілю. Магнітні плівки добре прилипають до поверхні фарби, оскільки вони мають правильно підібрану магнітну силу, а також є гнучкими. Важливо, що ці типи плівок можна використовувати і на неправильних поверхнях.

Автомобільні захисні плівки

Захисні плівки, як випливає з назви, виконують захисну функцію для автомобільного лаку. Вони створюють відносно товсте (200 мкм) покриття, яке захищає кузов автомобіля від механічних пошкоджень, подряпин, а також хімічних речовин. Така плівка безбарвна і її важко помітити на машині, але вона є сильним бар’єром. Перш ніж наклеїти захисну плівку, автомобіль слід правильно вимити, висушити та знежирити. Тільки за таких умов захисна плівка не лущиться і добре виконає свою роль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...