• Головна
  • «Гармонія Всесвіту»: хмельничан запрошуюють насолодитися мандрівкою в часі
10:06, 28 липня 2020 р.

«Гармонія Всесвіту»: хмельничан запрошуюють насолодитися мандрівкою в часі

«Гармонія Всесвіту»: хмельничан запрошуюють насолодитися мандрівкою в часі

У суєтному сьогоденні забуваємо, що кожна людина – це величезний Всесвіт, виповнений і земними, й небесними скарбами, які співіснують і змінюються, множаться, чи, навпаки, губляться, стрімко обертаючись довкола вічно живого пульсуючого ядра – іскри творчого духу людського. Зрештою, всі ми приходимо в цей світ, щоб здобути досвід, скинути кайдани невігластва, піднятися духом до горніх висот і осягнути щастя гармонії та свободи.

Яскравий приклад такої ретельної праці над собою, цілеспрямованого і захопленого духовного та мистецького пошуку – творчість талановитої художниці та поетеси з міста Хмельницького Ірини Стасюк.

Авторка закінчила навчальну художню студію Центру культурного розвитку молоді Подільського молодіжного об`єднання «У майбутню через культуру». Відвідує студію «Відродження» під керівництвом Радимира Міляра. Активно займається громадсько-просвітницькою працею в організації «Охоронці спадщини», успішно бере участь у всеукраїнських та міжнародних виставках, мистецьких проектах. Ірина експериментує актуальних нині мистецьких стилях символізму, сюрреалізму, космізму, історизму в живописі. Її художні роботи захоплюють сюжетами, гармонією кольорів та композиції, неймовірною глибиною думки, багатошаровістю символіки… Давній Єгипет та Греція, кельти та скандинавські скальди, доля українського Прометея – Тараса Шевченка… Це – цікава й повчальна подорож в історію існування цивілізації та еволюції людської душі.

Нагадаємо: Відбудеться фотоконкурс присвячений Хмельницькому

Організатори: музей історії міста Хмельницького, Центр культурного розвитку «У майбутнє через культуру», ГО «Хранителі спадщини».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виставка #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...