• Головна
  • Покращити житлові умови можна буде за рахунок часткового залучення коштів з міського бюджету
16:07, 28 липня 2020 р.

Покращити житлові умови можна буде за рахунок часткового залучення коштів з міського бюджету

Покращити житлові умови можна буде за рахунок часткового залучення коштів з міського бюджету

Нова Програма співфінансування робіт з ремонту багатоквартирних житлових будинків міста Хмельницького, розрахована на 2020-2024 роки, а також Порядок виконання та фінансування її заходів були затверджені на сесії міської ради. На реалізацію Програми з бюджету міста планується виділити 75 млн грн. Аби скористатися Програмою співфінансування, необхідно звернутися до управління житлово-комунального господарства міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 1, тел.: 79-57-65, 65-79-57.

Відповідно до програми частина коштів фінансується з міського бюджету, решту сплачують мешканці багатоквартирних будинків. Частка мешканців у співфінансуванні залежить від віку будинку: від 10 до 25 років співвідношення становитиме 40% (з міського бюджету) на 60 % (сплачують мешканці); від 25 до 50 – 60% на 40%; старші 50 років – 80% на 20%. Чим старший будинок, тим менше доведеться сплачувати мешканцям багатоповерхівки.

Фінансування з бюджету на роботи з ремонту житлового будинку у розмірі, що дорівнює 100%, передбачається у випадках, коли невиконання робіт може призвести до аварійного стану будинку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вінансування владою
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...