
10:26, 29 липня 2020 р.
В ДТП на Ярмолинеччині постраждали люди

Учора, 28 липня, на Ярмолинеччині, неподалік села Солобківці сталася дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомляють в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області.
Водій автомобіля Renault Kangoo 1980 р.н., житель Теофіпольського р-ну рухаючись власним автомобілем в напрямку м. Хмельницького під час обгону не врахував дорожньої обстановки виїхав на зустрічну смугу руху та допустив зіткнення із автомобілем Ford Mondeo під керуванням громадянина 1969 р.н. жителя м. Черкаси.
В результаті ДТП водій автомобіля Renault Kangoo 1980 р.н. отримав струс головного мозку та госпіталізовано в неврологічне відділення Ярмолинецької ЦРЛ та пасажирка автомобіля Renault Kangoo 1992 р.н. госпіталізована в реанімаційне відділення Ярмолинецької ЦРЛ з діагнозом – полі травма, закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, численні переломи обох ніг та водія Ford Mondeo госпіталізовано в неврологічне відділення Ярмолинецької ЦРЛ для подальшого огляду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:22
25 травня
Сучасна реабілітація для дорослих та дітей у Хмельницькому — шлях до життя без болю разом із центром АКСІС
Новини компаній
09:30
22 травня
Оголошення
10:18, 18 травня
15
15:26, 22 травня
14:08, 22 травня