• Головна
  • Маски, або респіратори: у МОН розповіли про наступаючий навчальний рік
11:04, 1 серпня 2020 р.

Маски, або респіратори: у МОН розповіли про наступаючий навчальний рік

Маски, або респіратори: у МОН розповіли про наступаючий навчальний рік

В Україні вже вирішили, як буде відбуватися навчання з 1 вересня, цього року, враховуючи пандемію коронавірусу в країні та світі. До самих закладів освіти дітей допускатимуть лише в масках, або респіраторах, передається на сайті Міністерства освіти і науки України.  

Як зазначається, на заняттях сидіти в масках дітей ніхто не змушуватиме. А от переміщатися приміщенням школи діти зобов’язані виключно в масках, або респіраторах.

Вчителі будуть постійно опитувати своїх учнів, або студентів, про стан їхнього здоров’я. Дітей в яких виявлять симптоми гострих респіраторних захворювань, негайно відправлятимуть на огляд до медпрацівника. Температурний скринінг діятиме лише для працівників навчальних закладів. Для учнів – ні.

Вчителі зможуть проводити уроки прямо на відкритому повітрі. А от батьків, або супроводжуючих осіб, до закладу освіти не допускатимуть. 

Рекомендації щодо організації освітнього процесу вже були затверджені вчора, 30 липня. Для закладів позашкілля (музичних шкіл, художніх шкіл, різних секцій), загальної середньої, фахової передвищої освіти, профтехів і вишів нині є лише тимчасові рекомендації.

Під час карантину в школах намагатимуться створювати такі умови, щоб було якомога менше скупчень учнів і студентів. Для цього працівники закладів мають мінімізувати їх пересування по школі, училищу, або університету.

Уже відомо, що в усіх школах мають бути місця для обробки рук антисептиками, місця збору використаних масок і рукавичок, санітарні кімнати, де є рідке мило, паперові рушники або електросушарки для рук. У приміщеннях буде створено розмітку підлоги, щоб присутні могли легко дотримуватися соціальної дистанції.

Всі медичні пункти мають бути забезпечені безконтактними термометрами, дезінфекторами, засобами індивідуального захисту. Приміщення, в тому числі і класи, мають якомога частіше провітрюватися (після кожного заняття).

Крім цього, під час карантину в школах мають проводити ретельне очищення та дезінфекцію поверхонь. Заборонений під час карантину «шведський стіл» у їдальнях та самообслуговування. У закладах має бути створений графік харчування, щоб їдальні не були переповнені.

Столи будуть розміщені на відстані не менше 1,5 метра один від одного. А за одним столом не може сидіти більше чотирьох учнів. Розносити їжу працівники харчоблоку мають маючи на собі засоби індивідуального захисту: маски, або респіратори, окуляри, захисний щит та рукавички. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маска #вчителі #школа #Хмельницький #пандемія #карантин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...