• Головна
  • Протягом місяця в Хмельницькому відбуватимуться цікаві заходи пов’язані із джазом (ВІДЕО)
19:51, 4 серпня 2020 р.

Протягом місяця в Хмельницькому відбуватимуться цікаві заходи пов’язані із джазом (ВІДЕО)

Протягом місяця в Хмельницькому відбуватимуться цікаві заходи пов’язані із джазом (ВІДЕО)

Сьогодні відбувся брифінг щодо організації та проведення Програми навчально-просвітницьких заходів «Поджазуємо?!». Про особливості та заплановані заходи розповіли начальник управління культури та туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков, його заступник Світлана Шевченко та директор Хмельницького музичного коледжу ім. В.Заремби Віктор Бернадський.

Програма «Поджазуємо?!» включає 20 освітніх та просвітницьких заходів, що триватимуть з 20 серпня до 20 вересня у місті Хмельницькому: джазовий музичний курс, презентаційний концерт викладачів (гурти «ShockolaD», тріо Олексія Боголюбова, тріо «KoloYolo», гурт «Free Jam»), джем-сейшн, танцювальні воркшопи, художні майстер-класи, лекції-бесіди про джаз, кінопокази, у тому числі два покази німого кіно з імпровізаційним супроводом джазового піаніста, виставку живопису Петра Лебединця, фотовиставку Олександра Зубка. Відповідно до епідеміологічної ситуації реалізація заходів відбуватиметься онлайн.

Різноплановість заходів, застосування підходу «всі у джазі» дозволить кожному наблизитись до джазу через картину, фільм, танець, світлину і сприятимуть підвищенню рівня обізнаності мешканців Хмельницького про джаз та вдосконалення музичної освіти у напрямку джазу.

У наше місто приїдуть кращі джазові музиканти, хореографи і танцівники, художники, відомі як в Україні, так і за кордоном, що представляють різні школи та системи викладання в Україні: Львів, Дніпро, Київ та Польща. Кожен експерт залишить власне напрацювання у вигляді відеозаписів для подальшого використання.

Джазовий музичний курс викладатимуть Олексій Коган, Андрій Коган, Ігор Гнидин, Анастасія Литвинюк, Дорота Міскєвіч, Яків Цветинський, Ольга Гончаренко, Богдан Гуменюк, Олексій Боголюбов, Дана Винницька.

У ході реалізації програми відбудеться соціальний захід для вихованців Дитячого будинку Хмельницької обласної ради – онлайн концерт-лекція «Джаз для дітей», в рамках якої діти більше дізнаються про джазові інструменти та прослухають джазові стандарти у виконанні Біг-бенду Дитячої школи мистецтв і, можливо, у подальшому зацікавляться музичною освітою, навчанням у музичних школах міста.

Вперше освітня програма акцентуватиме увагу на українській джазовій музиці, на виконанні джазу на українському національному інструменті – бандурі, поєднанні джазу з етнікою, стане платформою щодо розвитку різних видів мистецтва на основі джазу та справжнім промо джазового фестивалю «ДжазФестПоділля 2021».

Проєкт «Програма навчально-просвітницьких заходів «Поджазуємо?!» реалізується управлінням культури і туризму Хмельницької міської ради за підтримки Українського культурного фонду.

Освітня програма підсилює важливий для міста аспект промоції нового іміджу Хмельницького як міста цікавих та масштабних культурно-мистецьких подій та приверне увагу широкого загалу та окремих діячів культури з інших міст України та закордону.

Подати заявку на джазовий курс ➡️ bit.ly/2CYbQYu
Подати заявку на танцювальні воркшопи ➡️ bit.ly/2P76JbA

Facebook: Джаз-Фест Поділля
Instagram: jazzfestpodillia
Telegram: t.me/pojazzuemo

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#джаз #програма #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...