11:00
24 липня
Рейди посилили, бо захворюваність на covid-19 росте. З понеділка у Хмельницькому стали частіше перевіряти магазини, кафе, кав’ярні, аптеки на дотримання карантинних вимог. Одразу дві рейдові групи сьогодні працювали у центрі міста. У їх складі – працівники поліції, муніципальної дружини та управління Держпродспоживслужби. За годину вони обійшли зо два десятки закладів. Чи виявили порушення?
Докладніше – у сюжеті МТРК «Місто».