11:00
24 липня
4 серпня о 21:10 до особового складу рятувальної станції звернулась жінка з проханням розшукати її чоловіка. Як виявилось, той вирішив вирушити на вечірню прогулянку річкою на гідроциклі й зник.
Бійці водолазно-рятувального відділення №4 групи водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС в області на рятувальному човні негайно приступили до пошуку. 32-річного чоловіка рятувальники виявили посеред акваторії річки цілим і неушкодженим поряд зі зламаним гідроциклом. Плавзасіб відбуксирували до берега. Таким чином чоловіка було врятовано.
Нагадаємо: На Хмельниччині надзвичайники врятували 73-річного громадянина (ВІДЕО)