• Головна
  • Завершилась робота над Стратегією розвитку Хмельницького на 2021-2025 роки
16:04, 5 серпня 2020 р.

Завершилась робота над Стратегією розвитку Хмельницького на 2021-2025 роки

Завершилась робота над Стратегією розвитку Хмельницького на 2021-2025 роки

Протягом трьох днів серпня 2020 року у приміщенні Хмельницької міської ради відбулось обговорення проєкту Плану дій з реалізації Стратегії розвитку міста на 2021-2025 роки. До складу робочої групи з його розробки увійшли профільні експерти, науковці, а також представники бізнесу і громадських організацій. У обговореннях також прийняли участь керівники управлінь, відділів міської ради та комунальних підприємств, які будуть відповідальні за реалізацію заходів, які увійдуть до Плану дій на 2021-2025 роки.

Під час засідань обговорено 75 проєктів, а саме:

  • 31 проєкт у сфері розвитку А. Місто-підприємець;
  • 30 проєктів у сфері розвитку В. Комфортне та безпечне місто;
  • 14 проєктів у сфері розвитку С. Відповідальне місто.

«Стратегія – це програма розвитку міста на найближчі роки. Це проекти створення нових потужностей та робочих місць, які дадуть місту надходження до бюджету та покращать комфортне середовище як для містян так і для представників бізнесу.

Ми узагальнили пропозиції. Після усіх правок та доповнень заходи з стратегії будуть доопрацьовані та винесені на розгляд сесії міської ради, – відзначив заступник міського голови Андрій Бондаренко».

Кожен з проєктів містить низку заходів, спрямованих на їх реалізацію, опис досягнення цілі, очікуваний результат від їх реалізації, індикатори виконання, терміни реалізації, джерела фінансування.

Усі пропозиції, які надійшли від членів робочої групи, зокрема щодо врахування нових проєктів та заходів, будуть враховані та доопрацьовані відповідальними виконавчими органами міської ради та комунальними підприємствами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...