• Головна
  • «Розумне Довкілля»: триває прийом пропозицій від свідомих хмельничан
10:21, 7 серпня 2020 р.

«Розумне Довкілля»: триває прийом пропозицій від свідомих хмельничан

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості, управління житлово-комунального господарства оприлюднює проєкт Програми поводження з побутовими відходами «Розумне Довкілля. Хмельницький» на 2021-2022 роки та Звіт про стратегічну екологічну оцінку Програми.

Громадське обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку Програми поводження з побутовими відходами «Розумне Довкілля. Хмельницький» на 2021-2022 роки починається 06 серпня 2020 року і триватиме до 07 вересня 2020 року включно.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) свої зауваження та пропозиції.

Пропонуємо ознайомитися з проєктом Програми поводження з побутовими відходами «Розумне Довкілля. Хмельницький» на 2021-2022 роки та Звітом про стратегічну екологічну оцінку.

Подати свої зауваження та пропозиції, а також ознайомитись з паперовою версією документів можна в управлінні житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 1, або за тел.: (0382) 65-64-62; [email protected].

Відповідальна особа: начальник відділу з благоустрою міста Циб Тетяна Михайлівна (контактні дані: [email protected]; тел.: (0382)65-64-62.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологія #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...