• Вихованки Хмельницької ДЮСШ №2 стали призерками чемпіонату України серед юніорів
17:09, 10 серпня 2020 р.

У місті Дніпро завершився «Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років та юніорів», який тривав з 4 по 7 серпня 2020 року. В змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів із різних міст України. Змагання є відбірковими на міжнародні змагання та до національної збірної команди України.

Збірну команду Хмельницької області представляли і вихованки Хмельницької ДЮСШ №2, які показали наступний результат:

- 2 місце - Анастасія Дежицька, в каное-одиночці серед юніорок на дистанції 1000 метрів;

- 3 місце - Тетяна Зозуля та Анастасія Дежицька, в каное-двійці серед юніорок на дистанції 5000 метрів.

Підготували спортсменів майстри спорту України з веслування на байдарках і каное, тренери-викладачі Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №2 - Микола Кушта та Сергій Солтик.