• Головна
  • Квартира з вторинного ринку або від забудовника - що вибрати?
Новини компаній
20:37, 15 серпня 2020 р.

Квартира з вторинного ринку або від забудовника - що вибрати?

Новини компаній
Квартира з вторинного ринку або від забудовника - що вибрати?, фото-1

Ви розглядаєте можливість придбання квартири? Одне з перших рішень, яке вам доведеться прийняти на самому початку: купити квартиру у забудовника https://parus-city.lviv.ua/1-kimnatni-kvartyry чи на вторинному ринку? Кожне з двох рішень має свої переваги, але також не позбавлене недоліків. То який варіант кращий?

Квартира з вторинного ринку - це дійсно дешевше?

Житло вторинного ринку - це житло, яке ви купуєте безпосередньо у власника. Таким чином, такий вид угод можна порівняти з придбанням вживаного автомобіля. У більшості випадків це дешевше рішення, але воно також несе певний ризик, вам також доведеться піти на деякі поступки, особливо з точки зору власних вимог. Стан квартири багато в чому залежатиме від її попередніх власників. Часто приваблива ціна є результатом необхідності ремонту. Стара плитка, застарілі будівлі, довгі і вузькі коридори, тісні кімнати - ось стандарт українських квартир минулого століття.

Цікаво, що квартира на вторинному ринку не завжди дешевша, ніж житло від забудовника. Як це можливо? Значна частина власників таких квартир вирішують їх повністю відремонтувати, щоб підвищити ціну продажу до 20%. На жаль, це дуже часто ремонт з використанням найдешевших матеріалів. Таким чином, ціна зростає недоцільно із понесеними витратами. Ви можете придбати квартиру у забудовника за аналогічну ціну.

Квартира від забудовника - переваги та недоліки

Купівля квартири з первинного ринку надає покупцям набагато більше можливостей. Вони не повинні адаптуватися до існуючих пропозицій. Можна навіть переглянути попередній перелік квартир, що будуються. В результаті пропозиція буде набагато багатшою та різноманітнішою. Зважаючи на те, що в даний час існує багато інвестицій в житло, вибирати місце своєї мрії простіше. Забудовник також пропонує ширший спектр варіантів облаштування. Ви самі вирішуєте, яким має бути планування кімнат. Якщо варіант, запропонований забудовником, вам не підходить, ви можете внести деякі зміни або просто обрати іншу пропозицію. Через те, що це буде нова квартира, вам не доведеться турбуватися про пошкодження або швидку потребу в ремонті.

Квартира з первинного ринку пов'язана з високими фінансовими витратами. Хоча сама ціна її придбання може в деяких випадках виявитися такою як ціна на квартири з вторинного ринку, в цьому випадку ви платите за порожні стіни. Що це означає? Всю квартиру доведеться обладнати.

Вторинний чи первинний ринок?

Ще недавно українці частіше вирішували купувати квартири на вторинному ринку, що було наслідком їх нижчих цін. В даний час, особливо молоді пари, охоче купують нові квартири. Для них важливим є вміння облаштовувати житло відповідно до власного смаку та потреб. Важливим також є функціональне планування квартир від забудовника, що дозволяє максимально використовувати наявний простір.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...